+420 776 298 640

info@zeleninakovar.cz

Aktuality

Domácí kedlubny

Už jste ochutnali naše kedlubny? 🙂 Jsou krásně šťavnaté, křupavé a slaďoučké ❤️ Pokud jste ještě neochutnali, tak doporučujeme navštívit naší kamennou prodejnu v Dolních Kounicích, nebo náš stánek na Zelném trhu, kde je můžete zakoupit 🙂

22.5.2022

Domácí kedlubny

Jahody se pomale ale jistě blíží

Jahody pomale dozrávájí a první samosběr jahod se nezastavitělně blíží 🙂 Proto sledujte naše webové stránky, nebo náš Facebook, kde se vše včas dozvíte 🙂

22.5.2022

Jahody se pomale ale jistě blíží

Sýry z Jezeřan-Maršovic

Představujeme Vám další novinku, kterou můžete zakoupit v naší kamenné prodejně v Dolních Kounicích. Jedná se o výborné kozí sýry, ze syrárny Jezeřany-Maršovice. Nabízíme jak čerstvé kozí sýry, tak i zrající nebo nakládané. Sýry se na Vás těší hned u vstupu do naší prodejny, hezky v lednici. A mimochodem, hned vedle sýrů najdete skvělá vína od Vinařství Jan Plaček a také od Znovínu Znojmo.

6.10.2021

Sýry z Jezeřan-Maršovic

Tajemství chuti

Nově nabízíme v naší kamenné prodejně, koření od Tajemství chuti. Nejedná se jen o jednodruhové koření, ale hlavně o široký výběr směsi koření na přípravu, různých druhů masa, ryb, luštěnin atd. Samozřejmě všechny jsou bez přidaného glutamanu sodného. Dále nabízíme několik druhů širokých nudlí (houbové, s medvědím česnekem, bylinkové atd.) , nebo skvělé křupavé strouhanky např. kurkumová, sezamová a mnoho dalších.

5.10.2021

Tajemství chuti

Kde nás najdete?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.