+420 776 298 640

info@zeleninakovar.cz

Aktuality

Objednávky na okurky nakladačky bohužel již nepřijímáme

Objednávky na okurky nakladačky bohužel již nepřijímáme. Všem mockrát děkujeme za projevený zájem. Naše okurky budou stále v prodeji, ale již netřízené přerustky.

22.7.2022

Objednávky na okurky nakladačky bohužel již nepřijímáme

Samosběr jahod je ukončen

Samosběr jahod je ukončen. Vlivem děštivého počasí je samosběr ukončen. Všem děkujeme za Vaši návštěvu.

12.6.2022

Samosběr jahod je ukončen

Sýry z Jezeřan-Maršovic

Představujeme Vám další novinku, kterou můžete zakoupit v naší kamenné prodejně v Dolních Kounicích. Jedná se o výborné kozí sýry, ze syrárny Jezeřany-Maršovice. Nabízíme jak čerstvé kozí sýry, tak i zrající nebo nakládané. Sýry se na Vás těší hned u vstupu do naší prodejny, hezky v lednici. A mimochodem, hned vedle sýrů najdete skvělá vína od Vinařství Jan Plaček a také od Znovínu Znojmo.

6.10.2021

Sýry z Jezeřan-Maršovic

Tajemství chuti

Nově nabízíme v naší kamenné prodejně, koření od Tajemství chuti. Nejedná se jen o jednodruhové koření, ale hlavně o široký výběr směsi koření na přípravu, různých druhů masa, ryb, luštěnin atd. Samozřejmě všechny jsou bez přidaného glutamanu sodného. Dále nabízíme několik druhů širokých nudlí (houbové, s medvědím česnekem, bylinkové atd.) , nebo skvělé křupavé strouhanky např. kurkumová, sezamová a mnoho dalších.

5.10.2021

Tajemství chuti

Kde nás najdete?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.