+420 776 298 640

info@zeleninakovar.cz

Aktuality

Sýry z Jezeřan-Maršovic

Představujeme Vám další novinku, kterou můžete zakoupit v naší kamenné prodejně v Dolních Kounicích. Jedná se o výborné kozí sýry, ze syrárny Jezeřany-Maršovice. Nabízíme jak čerstvé kozí sýry, tak i zrající nebo nakládané. Sýry se na Vás těší hned u vstupu do naší prodejny, hezky v lednici. A mimochodem, hned vedle sýrů najdete skvělá vína od Vinařství Jan Plaček a také od Znovínu Znojmo.

6.10.2021

Sýry z Jezeřan-Maršovic

Domácí květák

Nabízíme náš krásný, chutný podzimní květák, který můžete zakoupit na našem stánku na zelném trhu, nebo v naší kamenné prodejně v Dolních Kounicích.

5.10.2021

Domácí květák

Tajemství chuti

Nově nabízíme v naší kamenné prodejně, koření od Tajemství chuti. Nejedná se jen o jednodruhové koření, ale hlavně o široký výběr směsi koření na přípravu, různých druhů masa, ryb, luštěnin atd. Samozřejmě všechny jsou bez přidaného glutamanu sodného. Dále nabízíme několik druhů širokých nudlí (houbové, s medvědím česnekem, bylinkové atd.) , nebo skvělé křupavé strouhanky např. kurkumová, sezamová a mnoho dalších.

5.10.2021

Tajemství chuti

Prodej zelí na krouhání

Nabízíme zelí na krouhání, cena za 1 kg je 12,- Objednávat můžete na 776298640

22.9.2021

Prodej zelí na krouhání

Vínojan Plaček v naší kamenné prodejně!

Rodinná tradice, težká práce a láska k vínu, to všechno najdete v každé láhvi Vinařství Jan Plaček. A nyní k dostání v naší kamenné prodejně v Dolních Kounicích, Masarykovo nám. 17

17.8.2021

Vínojan Plaček v naší kamenné prodejně!

Znovín Znojmo v Dolních Kounicích

Nabízíme Vám nově v naší kamenné prodejně v Dolních Kounicích ( Masarykovo náměstí 17) velmi známá vína ze Znojma od Znovín Znojmo.

4.12.2020

Znovín Znojmo v Dolních Kounicích

Otevíráme novou prodejnu

Otevřeli jsme novou prodejnu v Dolních Kounicích.

29.10.2020

Otevíráme novou prodejnu

Kde nás najdete?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.